Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach

IV-turniej-banner

W dniach 23-24 sierpnia 2014r. na kompleksie boisk sportowych „Orlik 2012” w Stawiskach, rozegrany został   IV  już Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOKiS.

  W sobotę w rozgrywkach trwających 6 godzin (16:00 - 21:00) wzięło udział  5 drużyn w kategorii powyżej 16-go roku życia. Trzy teamy ze Stawisk oraz po jednym z Porytego i  Jurca. Sędziowane przez Pana Jarosława Baranowskiego z Łomży mecze rozgrywane były na zasadzie każdy z każdym. W wyniku rozegranych dziesięciu meczy wyłonieni zostali zwycięzcy turnieju, zdobywcy srebrnych i brązowych medali,  a także najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz i najlepszy zawodnik.

 Na miano najskuteczniejszego strzelca z wynikiem  15  goli strzelonych w pięknym stylu, z precyzją snajpera i ogromną siłą , bezdyskusyjnie  zasłużył Tomasz Kiciński  z drużyny POCISKI STAWISKI .

 Najlepszym zawodnikiem turnieju okrzyknięto Łukasza Obryckiego z drużyny OLDBOJE STAWISKI.

 Statuetkę najlepszego bramkarza  turnieju otrzymał  Maciej Targoński   z drużyny GANG BANG JURZEC. Do swojej  bramki wpuścił tylko 5 piłek, które nie wiadomo jakim cudem zdołały umknąć jego wszystko widzącym, zawsze śledzącym piłkę oczom.

Tegoroczny puchar i złote medale zdobyła drużyna  Pociski Stawiski,

Medale srebrne i II miejsce wywalczyła drużyna  Oldboje Stawiski

Miejsce III i medale brązowe zdobyła drużyna Młodzi Wilcy Stawiski

Gdzie piłka nożna tam statystyki. Poniżej prezentujemy zestawienia wyników meczy wraz z tabelami  zdobytych/straconych goli.

Szczególne podziękowania ślemy arbitrowi Jarosławowi Baranowskiemu  oraz  Dominikowi Wesołowskiemu za prowadzenie statystyk.

 

Zapraszamy za rok.

P.N.

 

tabela_wynikow_turniej_2014

 

 

 

 

Niedzielne rozgrywki toczyły się w bardzo nieprzyjemnych warunkach pogodowych. Bój o puchar prowadziły trzy  zespoły w kategorii do lat 16-tu w czym dwie drużyny ze Stawisk oraz jedna  z Piątnicy. Zasady turnieju niedzielnego nie zmieniły się czyli gra każdy z każdym. W rezultacie przeprowadzonych zostało 6 meczy:

Puchar i złote medale zdobyła drużyna  NAREW PIĄTNICA

Medale srebrne i II miejsce wywalczyła drużyna HIPOPOTAMY STAWISKI

Miejsce III i medale brązowe zdobyła drużyna FOX LIFE STAWISKI

Oczywiście do niedzielnej części turnieju także prezentujemy zestawienia wyników meczy wraz z tabelami  zdobytych/straconych goli oraz fotogalerię.

 

 

tabela-mlodsi