• localisationul. Krótka 4, 18-520 Stawiski, woj. Podlaskie,
  • tel(086) 278 5066 lub (086) 278 5579
  • openOtwarte: Poniedziałek - Piątek, 8:00 -19:00

Piłka nożna, to Twoja pasja?! Jeśli tak, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Trwa nabór do Drużyny Młodzików GOKiS Stawiski. Rocznik 2006 i młodsze. Gwarantujemy wykwalifikowanych trenerów, mecze piłki nożnej, treningi i dobrą zabawę. Pierwszy trening juz w najbliższy poniedziałek, godzina 18:00 (Stadion Miejski w Stawiskach)

Telefon kontaktowy do trenera: 507 808 561

 

     Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza wszystkie przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "#SegregujeMy". Ochrona środowiska, ekologia to tematy niezwykle ważne. Dlatego też CRL podjęło się organizacji akcji, która łącząc naukę z zabawą przyczyni się do zwiększenia świadomości wśród najmłodszych.  Akcja adresowana jest do przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych. Celem inicjatywy jest popularyzacja poprawnego segregowania odpadów i promowanie postaw proekologicznych. Zadaniem, które czeka na dzieci jest poprawne pokolorowanie pojemników na śmieci, a następnie dopasowanie przedmiotów do odpowiednich koszy. Po wykonaniu zadania zachęca się by dzieci zabrały obrazek do domu i umieściły go w widocznym miejscu. Dzięki temu wszyscy domownicy będą wiedzieć, jak poprawnie segregować odpady.  

Szczegółowe informacje o akcji dostępne są na stronie eco.crl.org.pl

 

segregujeMy

 

 

___________________________________________________________

Adnotacja:

"Komunikat dotyczący godzin pracy Biblioteki w Stawiskach zawarty w powyższym plakacie jest faktem, ujętym w formie humorystycznej."

___________________________________________________________