• localisationul. Krótka 4, 18-520 Stawiski, woj. Podlaskie,
  • tel(086) 278 5066 lub (086) 278 5579
  • openOtwarte: Poniedziałek - Piątek, 8:00 -19:00

8 września 2019 roku Mieszkańcy Gminy Stawiski i okolic bawili się do późnych godzin wieczornych na I Gminnym Pikniku Integracyjnym w Skrodzie Małej. Przez cały czas towarzyszyły nam piękna pogoda, wspaniałe humory, wiele ciekawych atrakcji i dobra muzyka. Na scenie mogliśmy zobaczyć i ułyszeć Dianę Skupiewską z Czyżewa, Darka Ramotowskiego z zespołem Imperial, zespoły  EWENT z Łomży i GALILEORITMO z Małego Płocka. Gościem najbardziej obleganym przez dzieci był królik Hipcio. Uczestnicy pikniku mogli skorzystać z bezplatnego badania wzroku, porad kosmetycznych na stoisku ORIFLAME. Panie z KGW Dzięgiele serwowały na swoim stoisku lokalne przysmaki.

 

 

Ideą Burmistrza Stawisk było, aby impreza tego typu odbywała się co roku we wrześniu, ale za każdym razem w innej miejscowości. W tym roku gospodarzem imprezy byli mieszkańcy wsi Skroda Mała, za co serdecznie dziękujemy. Gorące podziękowania kierujemy do Druhów OSP w Stawiskach, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników pikniku. Za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu naszego zadania dziękujemy dla Pana Jerzego Tyszka i Jana Zelkowskiego.

W imieniu Mieszkanców Gminy Stawiski składamy podziękowania dla Sponsora Głównego I Gminnego Pikniku Integracyjnego - Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System z siedzibą w Warszawie.

 

Fotorelacja