• localisationul. Krótka 4, 18-520 Stawiski, woj. Podlaskie,
  • telŚwietlica - 86 278 5579, Biuro GOKiS oraz Biblioteka - 86 278 52 29
  • openOtwarte: Poniedziałek - Piątek, 8:00 -16:00

 

A A A

20 września 2020 r. w niedzielne, piękne popołudnie odbył się rajd rowerowy i piknik rodzinny organizowany przez Burmistrza Stawisk, Stowarzyszenie KGW Gminy Stawiski i GOKiS w Stawiskach.

Rowerzyści w asyście Policji i OSP wyruszyli spod GOKiS-u w kierunku Rogal, przez Tafiły do Michn, gdzie na boisku czekały na nich kawa, herbata i słodkości przygotowane przez Panie z Michn, po czym peleton ruszył w drogę powrotną. Tegoroczna trasa była dość trudna, ale wszyscy bezpiecznie dotarli na stadion miejski, gdzie odbywał się już piknik rodzinny i czekała na nich grochówka i grill . Zmęczeni ale uśmiechnięci uczestnicy rajdu powitani zostali gromkimi brawami. Ci, którzy nie byli zainteresowani sportem rowerowym wzięli udział w przygotowanych przez organizatorów atrakcjach. Najmłodsi bawili się ze Stowarzyszeniem KLANZA z Białegostoku i hasali na skazańcach, dmuchańcach i karuzeli. Na stoisku Gminy Stawiski prowadzone były konsultacje dotyczące propozycji mieszkańców na temat dalszego rozwoju naszej gminy. Przez cały czas trwania imprezy towarzyszył nam zespól Galileo Ritmo z Małego Płocka.


W imieniu organizatorów składamy serdeczne podziękowania dla druhów z OSP w Stawiskach za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu obu imprez.

 

Kilka zdjęć z rajdu oraz pikniku