• localisationul. Krótka 4, 18-520 Stawiski, woj. Podlaskie,
  • telŚwietlica - 86 278 5579, Biuro GOKiS oraz Biblioteka - 86 278 52 29
  • openOtwarte: Poniedziałek - Piątek, 8:00 -16:00

 

A A A

Spotkanie podsumowujące działalność Kół Gospodyń Wiejskich w latach 2019-2023 odbyło się 20 stycznia br. w Stawiskach. Uczestniczyli w nim przedstawiciele wszystkich KGW działających na terenie miasta i gminy oraz zaproszeni goście.

 

To była okazja do podsumowania ostatnich pięciu lat działalności i współpracy z naszymi Kołami Gospodyń, ale przede wszystkim okazja do podziękowania im za wszystko to, co robią na rzecz integracji i rozwoju lokalnych społeczności – mówi Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk. – Ich zapał, energia i kreatywność są nie do przecenienia. Jeszcze raz dziękuje i gratuluję wszystkim Paniom i Panom z naszych KGW i życzę dalszego rozwoju i radości ze wspólnego działania.

O tym jak wiele wspaniałych inicjatyw realizują KGW z gminy Stawiski można było dowiedzieć się z prezentacji przygotowanej specjalnie na tę uroczystość. W podziękowaniu i uznaniu zasług każde Koło otrzymało pamiątkowy grawerton. Nie zabrakło tez podziękowań od członków Kół dla władz samorządowych i przedstawicieli instytucji kultury za dobrą współpracę.

Spotkanie zorganizowane zostało przy wsparciu środków pozyskanych z budżetu Województwa Podlaskiego oraz z Podlaskiego Fundusz Rozwoju.

Fotorelacja