A A A

Na hali sportowej w Stawiskach 10 lutego br. rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Stawisk, w którym udział wzięły drużyny z Polski i z Litwy.

 

O zwycięstwo rywalizowali zawodnicy ze Stawisk, z Kolna i drużyna Wspólnota Gruntowa Zaścianki z Wilna. Mecze rozgrywano w systemie każdy z każdym.

Wyniki turnieju:

I miejsce – Kolno

II miejsce – Wilno Zaścianki

III miejsce – Stawiski

Puchary dla każdej drużyny, statuetki dla najlepszego bramkarza (z drużyny z Wilna), najlepszego strzelca i najlepszego zawodnika (obaj z drużyny z Kolna) oraz pamiątkowe gadżety wręczali zawodnikom Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk i Andrzej Duda Burmistrz Kolna.

Warto podkreślić, że sportowe rozgrywki oldbojów ze Stawisk i z Wilna mają już wieloletnią tradycję. Mecze rozgrywają się zarówno w Polsce, jak i na Litwie. Organizatorem tegorocznego turnieju był samorząd Stawisk, a partnerem Stowarzyszenie Integracyjno-Sportowe ze Stawisk na czele z Prezesem Jerzym Rybickim.

Wizyta gości z Wilna była okazją nie tylko do zmagań sportowych, ale też roboczych rozmów na temat współpracy, które toczyły się  z udziałem przedstawicieli  Wspólnoty  Gruntowej Zaścianki z Wilna, Burmistrz Stawisk Agnieszki Rutkowskiej, Burmistrza Kolna Andrzeja Dudy, Zastępcy Burmistrza Stawisk Iwony Niedźwiedzkiej i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach  Katarzyny Dzikowskiej. 

Fotorelacja z turnieju